KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14775202

nr 1477 5202

Helge Nilsson. Signerad, daterad 80, landskap. Olja på pannå, 58x76 cm, yttermått inklusive ram: 61x79 cm

Utrop:

500 kr

måndag 4 juli 2022
kl 18:06:33